“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit kosovar që u vra me thikë

Publikuar më:

Dje rreth orës 10:10, në afërsi të shkollave që ndodhen në lagjen “Bajram Curri” në Prizren, ka ndodhur një incident i rëndë me ç’rast ka humbur jetën një 15 vjeçar si pasojë e plagëve të marra nga mjete të mprehta.


Babai i tij përmes një postimi në Facebook ka shkruar edhe disa fjalë shumë prekëse për djalin e tij.

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi

Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet

Se vdiq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit

JU REKOMANDOJMË