Pamje nga aksidenti i rëndë në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, ku vdiq një grua

Publikuar më:

Një grua ka humbur jetën orë më parë. Ajo është goditur nga një veturë, në fshatin Babimoc të Obiliqit.

“Rreth orës 19:15, është raportuar për një aksident trafiku të ndodhur në  rrugën magjistrale Mitrovicë – Prishtinë. Nga informatat e para bëhet e ditur se  si pasojë e aksidentit një këmbësore ka humbur jetën”, ka konfirmuar Agron Borovci nga Policia e Kosovës.

“Njësia rajonale e trafikut rrugor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti”.

JU REKOMANDOJMË