Ndodh edhe kjo: Qytetari e ndihmon një të plagosur por në ato momente nuk harron ta bëj një selfie

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur, pas një mosmarrëveshje e cila ka ndodhur në njërën nga kafiteritë në orët e mbrëmjes në Lipjan.

Dyshohet që një persona ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur.

Mirëpo njëri nga të plagosurit është ndihmuar edhe nga qytetarët, dhe më pas është dërguar për në QKUK, shkruan Jepi zë.

Ajo çka bie në sy dhe që ka quditur shumë komentuesit, është momenti i shkrepjes së një fotoje nga personi që po e ndihmonte të plagosurin.

Qytetarët e kanë përshkruar si të çuditshëm këtë moment, pasi rasti ka qenë i ndjeshëm dhe veprimi për të bërë selfie me të plagosurin ka befasur shumkënd./Jepi zë

Të fundit

E rrezikshme: Shembet “Dudi Kërrshi”, bllokohet rruga

Rruga magjistrale Mitrovicë -Zveçan është bllokuar për qarkullim. Kjo nga ndodhur nga shembja kërshit të Dudës, me ç’rast shumë gurë kanë rënë në rrugën e...

Lajme të tjera