Momenti kur autoblindat e Policisë largohen nga veriu dhe shihen në jug

Zëri qytetar

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...
Autoblinda të Policisë së Kosovës janë parë në pjesën jugore tek vendi i njohur si “te bunari”.
Nga pamjet shihet një veturë e Policisë dhe disa autoblinda që janë larguar nga veriu, shkruan Jepi zë.
Të njëjtit po ktheheshin në stacionin e tyre “Blevedere” në Frashër.
Ndryshe, Policia e Kosovës filloi sot në mëngjes një aksion në disa lokacione kundër kontrabandës me mallra.

Të fundit

Tentojnë ta grabisin dyçanin, hajdutët e pësojnë keq pasi hasin në një marins amerikan

Tre hajdutë që zgjodhën të grabisnin një dyçan karburanti definitivisht kanë marrë një mësim nga një klient që takuan...

Lajme të tjera