Mitrovicasin e kërcënon ish-dhëndri dhe “zhduket”

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një qytetar nga Mitrovica ka raportuar në polici se është kërcënuar dhe sulmuar fizikisht nga ish-dhëndri i tij.


Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Mitrovicë, ndërkaq është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

“Rr. Dëshmorët e Kombit, Mitrovicë 18.05.2021-23:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga ish-dhëndri i tij i dyshuari mashkull kosovar i cili është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raport.

Policia thotë se ky rast po vazhdon të hetohet.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera