Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Publikuar më:

Policia raporton se ka arrestuar dje në Mitrovicë një të dyshuar pasi që kishte rrahur nënën dhe motrën e tij.


Sipas Policisë njëra nga të sulmuarat ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

JU REKOMANDOJMË