Mitrovicasi ofron ndihmë për 4 familje nga Shqipëria: Fjetje dhe bukë pa asnjë cent

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një mitrovicas ka shprehur gatishmëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti.

Gani Gërxhaliu ka thënë se ofron strehim për katër familje, duke përfshirë edhe bukë.

Postimi i plotë:

Ofroj strehim për 4(katër)familje nga Shqipëria!
Familjet të cilat vijnë tek un,do të kenë fjetje me pansion të plotë,pa asnjë cent,të gjithë vllezërit tonë nga Shqipëria do ti kenë dyert e hapura nga ne!!! Ju lusë vllezër që të vini të strehoneni tek ne,gjerë sa të kaloj apo sa t’ju rregullojn shtëpiat shteti! Me respekt vllau i juaj Gani Gërxhaliu?
ZOT NDIHMOJE SHQIPËRIN????

- Reklama -

Të fundit

Ndryshohet ligji, shteti ua ndal Devollëve monopolin në homologim

Kuvendi i Kosovës e ka miratuar ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Automjete. Pro këtij plotësim-ndryshimi kanë votuar 70 deputetë. Me këtë votim i është hapur...

Lajme të tjera