Mitrovicasi ofron ndihmë për 4 familje nga Shqipëria: Fjetje dhe bukë pa asnjë cent

Zëri qytetar

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Toka gati ta “përpijë” asfaltin në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, bllokohet një korsi

Një pjesë e rrugës me katër korsi në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, është bllokuar që prej disa ditësh. Arsye për këtë, është...

Një mitrovicas ka shprehur gatishmëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti.

Gani Gërxhaliu ka thënë se ofron strehim për katër familje, duke përfshirë edhe bukë.

Postimi i plotë:

Ofroj strehim për 4(katër)familje nga Shqipëria!
Familjet të cilat vijnë tek un,do të kenë fjetje me pansion të plotë,pa asnjë cent,të gjithë vllezërit tonë nga Shqipëria do ti kenë dyert e hapura nga ne!!! Ju lusë vllezër që të vini të strehoneni tek ne,gjerë sa të kaloj apo sa t’ju rregullojn shtëpiat shteti! Me respekt vllau i juaj Gani Gërxhaliu?
ZOT NDIHMOJE SHQIPËRIN????

- Advertisement -

Të fundit

3 të vdekur në Vushtrri, 1 i vdekur në Skënderaj dhe 59 raste pozitive në Mitrovicë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Lajme të tjera