Pas humbjes, Agim Bahtiri fluturon për në Holandë – shihet në aeroport

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, sot ka udhëtuar tek familja e tij në Holandë.

“Jepi Zë” ka siguruar edhe videon ku shihet kryetari Bahtiri në Aeroportin e Prishtinës teksa bëhet gati për fluturimin e tij, shkruan Jepi Zë.

Pas humbjes në zgjedhjet e fundit për kryetar të Mitrovicës, Bahtiri ka vendosur të shkojë në Holandë tek familja e tij e gjerë që t’i vizitojë, por sipas informacioneve ai do të kthehet sërish pas disa ditësh.

Ndryshe Bahtiri ka pranuar humbjen nga rivali i tij politik, Bedri Hamza, të cilit edhe i ka uruar fitoren dhe ka shprehuar gatishmërinë për dorëzimin e detyrës.

Shihni videon duke klikuar KËTU

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera