Gashi e Nismas kërkon mbështetje: Besimi i juaj, do të jetë forca ime

Zëri qytetar

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Toka gati ta “përpijë” asfaltin në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, bllokohet një korsi

Një pjesë e rrugës me katër korsi në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, është bllokuar që prej disa ditësh. Arsye për këtë, është...

Kandidatja për deputete, Hyrije Gashi-Kodra, iu është drejtuar qytetarëve.


Publikimi i plotë:

Të dashur qytetar, miq,kolegë dhe ju simpatizant të Nisma Socialdemokrate, fillojm fushaten elektorale për deputet të Kuvendit të Republikes se Kosoves.
Andaj unë si kandidate për deputete kerkoi mbeshtetjen tuaj.

Besimi i juaj për mua do të jet forca ime më e madhe për të sherbyer me nder dhe përgjegjesi qytetarve të vendit tim,andaj sot dua të zotohem para jush që do të jem zë i fuqishëm i qytetarëve të vendit tim, shtetit tim dhe tuajin Republikës së Kosovës.
Së bashku na prift e mbara

Ju faleminderit në mbeshtetjen dhe besimin e dhën deri më tani.
Me respekt Hyrije Gashi-Kodra 96✅

- Advertisement -

Të fundit

3 të vdekur në Vushtrri, 1 i vdekur në Skënderaj dhe 59 raste pozitive në Mitrovicë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Lajme të tjera