E trishtë: Nëna kosovare rrah fëmijën e saj deri e bën për spital, babai e dërgon në Emergjencë

Publikuar më:

Raportohet se dje një grua në Podujevë ka sulmuar fizikisht fëmijën e saj.


Viktima është dërguar nga babai fillimisht në emergjencën e Podujevës, e me pas në QKUK për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Duhet theksuar se rastet e dhunës në familje po rriten vazhdimisht dhe me ritëm të lartë.

JU REKOMANDOJMË