E rëndë: Vritet një person në mes të ditës në një lokal

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një vrasje në qytetin e Pejës.


Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i PK-së për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi, i cili tha se një person i gjinisë mashkullore, ka mbetur i vrarë në një lokal të këtij qyteti, rreth orës 15:36.

Gashi tutje shtoi se mjeku e ka konstatuar vdekjen e viktimës, kurse shkaqet për këtë rast tragjik ende nuk dihen.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Gjon Gazulli” të Pejës.

“Policia ka pranuar informacion se në orën 15:36, se në rrugën “Gjin Gazullo”, ka pasur gjuajtje me armë zjarri në një lokal. Motivet ende nuk dihet, kurse mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës”, tha ai për Reporteri.net.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera