E dhimbshme: Një grua vret veten në Mitrovicë, u hodh nga ballkoni

Publikuar më:

Një grua e moshës mbi 60- vjeçare, i ka dhënë fund jetës, duke kërcyer nga ballkoni i banesës.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 09:00 afër banesave të të ashtuquajtura “Kombet e Bashkuara”, në veri të Mitrovicës.

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress-in edhe zëvendës drejtori i policisë për rajonin e veriut, Besim Hoti.

“Policia është njoftuar për një trup të pajetë sot rreth orës 09:10, ndërsa njësitet e policisë kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po zhvillojnë hetimet për zbardhjen e plotë të këtij rasti”, ka thënë Hoti.

Ai nuk ka dhënë detaje shtesë, për të cilat tha se do t’i bëjë të ditura sapo të përfundojnë të gjitha procedurat.

JU REKOMANDOJMË