Burri kosovar bëhet për spital nga gruaja

Publikuar më:

Një grua në Fushë Kosovë ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.


Policia raporton se e njëjta ka ushtruar edhe dhunë psiqike ndaj viktimës.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj viktimës bashkëshortit të saj kosovar. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thekson raporti.

JU REKOMANDOJMË