Babushi i VV-së e nis ditën me një foto familjare: Mbështetja më e madhe vjen nga ta

Publikuar më:

Kandidati i VV-së për deputet nga Mitrovica, Fidan Ademi, ka publikuar një fotografi me familjen, për të cilët ka thënë se janë mbështetja më e madhe.


Babushi thekson se bashkë me ta do të arrijë fitore në zgjedhjet e 6 tetorit.

“Një pjesë e familjes pas tubimit te madh ne Mitrovice! Mbeshtetja me e madhe dhe e sinqertë është e familjes! Bashkë do të arrijm fitore të madhe! #erdhidita për Republikën tone”, ka thënë Ademi.

JU REKOMANDOJMË