“Nuk po flet” – kjo është gjendja e Skënderit, babait që vrau djalin

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Skender Krasniqi dje rreth orës 17:00 ka vrarë me armë zjarri djalin e tij Albert Krasniqi. Pas vrasjes, ai kishte thirrur vet Policinë e Kosovës.


Ndërsa, vrasja nga avokati i tij po vlerësohet të ketë qenë aksidentale.

Avokati i Skender Krasniqit, Ramiz Krasniqi, ka thënë për Express se vrasja e djeshme në Prishtinë ka ndodhur aksidentalisht, derisa ka deklaruar se gjendja e Skenderit është e rëndë.

Ai thotë se Skender Krasniqi ka thënë se aksidentalisht e ka vrarë të birin, derisa nuk ka folur më.

“Ai ka thënë se vrasja ka qenë aksidentale dhe nuk ka folur më. Gjendja e tij është e keqe ai është shumë i mërzitur dhe nuk po flet”, ka shtuar ai.

Avokati Krasniqi ka thënë se Skender Krasniqi asnjëherë nuk ka pasur probleme me Albertin, ndonëse ky i fundit ka pasur probleme me të tjerët.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera