Autobusi bllokon semaforin, e bën stacion

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Ndonëse Stacioni i vërtetë është vetëm pak metra më larg, ky autobus ka vendosur që semaforin ta shndërrojë në të tillë.

Një qytetar që ka dërguar fotografi në “Jepi zë”, ka thënê se ky autobus ka qëndruar për kohë të gjatë aty duke pritur për t’u mbushur.

Sipas tij, kjo gjë ka penguar komunikacionin sepse, siç dihet, ajo rrugë përdoret për t’u kthyer për Shipol.

Sidoqoftë, kjo nuk është hera e parë që ndodhë. “Jepi zë” pati raportuar edhe më herët se si autobusët e pengojnë komunikacionin.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera