Aksident në qendër, vetura godet motoristin – ky i fundit përfundon në spital

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Shemsi Ahmeti” në Qendër të Mitrovicës.

Mësohet se një person ka përfunduar në spital, pas goditjes që mori, shkruan “Jepi zë”.

Sipas dëshmitarit dhe fotografisë, motoristi është marrë nga autoambulanca pasi ka marrë lëndime.

Ndërkohë, Policia në vendin e ngjarjes po merret me hetim të shkaqeve.

Duhet theksuar se vetëm dje ndodhën dy aksidente ku ishin të përfshirë motoristë.

Ndryshe, dje një 66 vjeçar vdiq në një aksident të rëndë në fshatin Kçiq.

- Reklama -

Të fundit

Kosovarja nën 16 vjeç lind fëmijë në QKUK, babai iku

Në repartin e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka lindur një vajzë nën 16 vjeç. Sipas raportit të Policisë e mitura është nga...

Lajme të tjera