Aksident i rëndë në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, 4 persona përfundojnë në spital

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 14:00 në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë.

Sipas Policisë, në aksidentin në Nadakovc, janë lënduar 4 persona, shkruan “Jepi zë”.

Lajmin e ka konfirmuar për “Jepi zë”, zëdhënësi Avni Zahiti.

“Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur rreth orës 14:00, në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë, segmenti rrugor fshati Nadakovc, dy vetura të përfshira, si pasojë e aksidentit katër(4) persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, ka thënë Zahiti.

Duhet theksuar se ditët e fundit ishin të zeza për Mitrovicën dhe rrethinën, ku vdiq një person dhe shumë të tjerë u lënduan në aksidente.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera