Vjosa Osmani grimohet tek Sellma, ajo e uron: Të uroj ta përfaqësosh Mitrovicën tonë të dashur

Publikuar më:

Grimerja e njohur Sellma ka publikuar një fotografi me presidenten Vjosa Osmani, të grimuar nga duart e saja.


Sellma e ka uruar Osmanin për postin e presidentes teksa thekson se ndihet e nderuar që Presidentja e Kosovës grimohet nga ajo.

Postimi i saj i plotë:

Sa here e shikoj Vjosen me kujtohet thenia e famshme e Michele Obames “When they go low, we go high”.

Dhe s’ka ku te shkoj me lart, ekselenca e saj, Presidentja e Kosoves, znj. Vjosa Osmani ?

Bashkevendasja ime, te uroj me zemer ta perfaqesosh Kosoven dhe njekohesisht Mitrovicen tone te dashur!

Te falenderoj nga zemra dhe ndihem e nderuar qe i beson duarve dhe punes se stafit tone.

Ti je zeri yne ❤️

JU REKOMANDOJMË