Vetura, iPhone e shumë çmime të mëdha, këta janë fituesit e lojës shpërblyese në “Emona Center”

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Nga loja e madhe shpërblyese në “Emona Center”, kanë përfituar çmime marramendëse shumë qytetarë.

“Emona Center” ka shpërblyer besimin e konsumatorëve të saj besnik.

Duke blerë me çmimet më të lira në treg, konsumatorët e kësaj qendre kanë pasur mundësi që të luajnë dhe të fitojnë vetura, iPhone e shumë e shumë çmime të tjera.

“Emona Center, shpërblen besimin tuaj ndër vite”.

Kjo qendër u ka uruar konsumatorëve fatlum për cmimet e fituara dhe ka shpërndarë disa fotografi nga ndarja e tyre.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera