U kapën për disa femra, publikohen pamjet e rrahjes mes vëllezërve nga Kosova me vëllezërit nga Shëngjini

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Janë publikuar pamjet e rrahjes mes vëllezërve nga Kosova dhe dy vëllezërve nga Shqipëria, në Lezhë.


Policia njofton se dy vëllezërit Ç.Z.,23 vjeç, Q.Z., 21 vjeç nga Kosova janë kapur me vëllezërit A.J., 24  vjeç dhe A.J., 24 vjeç nga Shëngjini.

Konflikti mes tyre ka ndodhur dje, ku pas një konflikti për motive të dobëta ata kanë goditur njëri-tjetrin me grushte dhe sende të forta.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera