Tre drenicas tentojnë ta rrahin një polic 

Publikuar më:

Foto ilustrim

Janë arrestuar tre të dyshuar në Drenas pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje në trafik kanë kanosur si dhe kanë tentuar ta sulmojnë një polic i cili ishte jashtë detyrës zyrtare.

Rasti sipas policisë ka ndodhur të shtunën rreth orës 18:00.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti është hapur si kanosje dhe po hetohet nga policia e Drenasit.

JU REKOMANDOJMË