Tragjike: Humb jetën një grua pasi rrëzohet nga një lartësi

Publikuar më:

Një ngjarje tragjike ka ndodhur të hënën në Rahovec, ku një grua ka rënë nga një lartësi dhe për pasojë ka humbur jetën.

Vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi mjekësor që intervenoi në vendin e ngjarjes, ndërkohë që Policia ka kryer ekzaminimet e nevojshme.

Motivet dhe rrethanat e këtij akoma nuk dihen, por që Policia ka nisur hetimet për ndriçimin e këtij rasti të rëndë.

“Raportohet se viktima femër kosovare është sjell pa shenja jete në emergjencë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Sipas familjarëve viktima është rrëzuar nga një lartësi 1.5 metra. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.” – ka njoftuar Policia.

JU REKOMANDOJMË