Shikoni në çfarë gjendje ka ardhur klubi më i madh kosovar TREPÇA

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Turpi duket se nuk po i pengon Kryesinë e klubit dhe Komunën e Mitrovicës, duke mos bërë asnjë reagim për gjendjen e Trepçës.

Emri i Trepçës po nëpërkëmbet, pasi ajo po radhitet e fundit në Ligën e Parë të Kosovës.

Duket e befasishme kur në vendin e parë të kësaj lige është Malisheva, ndërkohë që Trepça po mundet nga secili.

Sidoqoftë, deri tash vetëm Torcida ka reaguar për këtë gjendje, duke kërkuar liri për Trepçën.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera