Publikohet fletushka e zbritjeve javore në ‘Emona Center’, blini lirë dhe fitoni çmime marramendëse

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

‘Emona Center’ ka publikuar fletushkën e zbritjeve javore.

Edhe këtë javë duke blerë më çmimet më të lira mund të bëheni fitues i shumë shpërblimeve.

Vetura e njohur Dacia, Iphone 12 dhe 10 trotineta elektrik janë vetëm disa nga çmimet që mund t’i fitoni duke blerë në ‘Emona Center’.

Postimi i plotë:

𝐙𝐛𝐫𝐢𝐭𝐣𝐞 𝐉𝐚𝐯𝐨𝐫𝐞 𝐧ë 𝐄𝐦𝐨𝐧𝐚 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐞𝐫!
𝐅𝐢𝐭𝐨 𝟐𝟐𝟐𝟐 𝐯𝐨𝐮𝐜𝐡𝐞𝐫 𝐦𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝟐𝟎€!
Për çdo blerje mbi 10€, ju mund të bëheni pjesë e lojës shpërblyese ku keni mundësi me fitu voucher në vlerë të 𝟐𝟎€ si dhe premitë kryesooooooore
𝟑𝐱 𝐃𝐚𝐜𝐢𝐚 𝐒𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐨,
𝟏𝟎𝐱 𝐓𝐫𝐨𝐭𝐢𝐧𝐞𝐭𝐚 𝐞𝐥𝐞𝐤𝐭𝐫𝐢𝐤,
𝟓𝐱 𝐢𝐏𝐡𝐨𝐧𝐞 𝟏𝟐
Ju mund të fitoni më shumë se vetëm një herë, sa më shumë kupona, aq më shumë mundësi për të fituar!
Oferta e vlen nga data 𝟏𝟐.𝟎𝟖 – 𝟏𝟓.𝟎𝟖 ndërsa loja me voucher zgjat deri më 𝟎𝟓 𝐒𝐡𝐭𝐚𝐭𝐨𝐫, 𝟐𝟎𝟐𝟏
Në EMONA CENTER fiton shumë!
#voucher #fletushka #zbritje #blejlire#bashkekombas #fitoshume #daciasandero#trotinetelektrik #iphone12 #emonacenter#vushtrri #mitrovica #prishtine #obiliq #ferizaj#lipjan #fushekosove

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera