Pesë ditë superzbrijte në “Emona Center”

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Nuk duhet që të paguani çmime të larta që ta mbushni shportat tuaja të ushqimit dhe produktet higjienike.

Nëse doni që të blini sa më shumë produkte që ju duhen për sofrën dhe shtëpinë tuaj, atëherë ju e dini se ku duhet të drejtoheni. Është vetëm një kompani e cila ua mundëson këtë. Është “Emona Center”.“Emona Center”, tashmë ka publikuar zbritjet javore.

“Super Zbritje Javore në EMONA CENTER🤩 Shfleto ofertën në Emona Center”, bëhet e ditur në faqen zyrtare të kësaj qendre.

Oferta vlen nga nesër , 15 shtator deri më datën 20.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera