Një javë zbritje në “Emona Center” dhe çmime marramendëse

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një javë zbritje në “Emona Center” dhe çmime marramendës

“Emona Center” është vendi ku ju mund të blini lirë dhe të fitoni shumë.

“Emona Center”, ka publikuar fletushkën e zbritjeve mujore.

Për çdo blerje në këtë qendër me mbi 10 euro, ju mund të bëheni pjesë e lojës shpërblyese.

Në këtë lojë shpërblyese mund të fitoni 3 vetura Dacia Sendero, 10 trotineta elktrik dhe 5 iPhone 12.

Nxitoni bleni dhe bëhuni pjesë e kësaj loje të madhe shpërblyese.


 

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera