Ndodh mrekullia: Nxirret i gjallë një kosovar që kishte rënë në bunar

Publikuar më:

Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin të gjallë një person që kishte rënë në bunar.

Ngjarja ka ndodhur në Shirokë të Suharekës rreth orës 08:30.

Gjendja e tij është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

“Sot rreth ores 08:30 min Zjarrfikesit kanë arritur të shpëtojn një person që kishte ra në bunar në Fshatin Shirokë,falë intervenimit shpejt nga Zjarrfikesit përsoni shpëtohet i gjallë me shëndet të mirë”, kanë shkruar Organizata.

JU REKOMANDOJMË