Mitrovicasja 19 vjeçare Leonora Gashi ka nevojë për ndihmën tonë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Leonora Gashi nga Mitrovica vuan nga një sëmundje e rëndë në zemër.

Mitrovicasja 19 vjeçare po vuan nga tumori në zemër, dhe shërimi i saj në vend është i pamundshëm, shkruan Jepi zë.

Shërimi i saj jashë vendit kushton mbi 51 mijë euro, shumë e paperballushme për familjen e saj.

Për shkak të urgjencës dhe kushteve jo të mira familjare, familja e Leonora po kërkon ndihmën e qytetarëve për mbledhjen e mjeteve.

Detajet tjera i gjeni në fotografinë e mëposhtme:

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera