Mitrovicasi Rigon Baruti debuton me këngën e parë “Harrom”

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Në mesin e shumë artistëve të rinjë tashmë është edhe Rigoni.


Këngëtari ka vendosur që gjatë ditës së sotme (e premte) të debutojë me këngën e tij të parë.

“Harrom” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Blero dhe Albos.

Në klip artisti shihet i veshur me plot stil, derisa në krah tij është një modele që argëtohet nën tingujt e muzikës së tij.

Vlen të përmendet se deri më tani projekti I Rigonit është pritur mirë nga audience e gjerë.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera