Mitrovicasi Arbnor Muja transferohet tek Antwerp

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Drita ka treguar paraqitje fantastike në garat evropiane, por që është eliminuar në rrethin e dytë të Ligës së Konferencës.

Gjilanasit u përballen me Antwerpin, ku ndeshja e parë në Belgjikë përfundoi baras 0-0 ndërsa në Prishtinë, klubi belg triumfoi me rezultat 0-2.

Njëri nga lojtarët më të mirë të Dritës padyshim që ishte Arbnor Muja.

Gazeta Olle mëson ekskluzivisht se Drita dhe Antwerp kanë arritur marrëveshje që ylli mitrovicas të transferohet te gjiganti belg.

Marrëveshja mes palëve është arritur, derisa Gazeta Olle do të ju njoftoj më vonë për detajet.

Të fundit

Lajme të tjera