Lojëtari i Trepçës, Ramadan Zekiqi, merr rrugën e mërgimit pa i përfunduar finalet

Publikuar më:

Basketbollisti i Trepçës, Ramadan Zekiqi ka lënë Kosovën duke marrë rrugën për në mërgim.

Zekiqi u largua një ditë para se të luhet ndeshja finale mes klubit ku ai luante dhe ekipit kundërshtar “Ylli”, shkruan Jepi zë.

Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Facebook ku e uruan Zekiqin që shokët e skuadrës ta gëzojnë me fitimin e kupës.

Postimi i plotë:

Ramadani sot paska marrë rrugen e gurbetit, djali i tavnikut , e i ktij qyteti

Shpresojme qe shokt e skuadrës kan met gzu me fitimin e kupës 💚🖤

Ramadan Zekiqi

JU REKOMANDOJMË