Lojëtari i Trepçës, Ramadan Zekiqi, merr rrugën e mërgimit pa i përfunduar finalet

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Basketbollisti i Trepçës, Ramadan Zekiqi ka lënë Kosovën duke marrë rrugën për në mërgim.

Zekiqi u largua një ditë para se të luhet ndeshja finale mes klubit ku ai luante dhe ekipit kundërshtar “Ylli”, shkruan Jepi zë.

Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Facebook ku e uruan Zekiqin që shokët e skuadrës ta gëzojnë me fitimin e kupës.

Postimi i plotë:

Ramadani sot paska marrë rrugen e gurbetit, djali i tavnikut , e i ktij qyteti

Shpresojme qe shokt e skuadrës kan met gzu me fitimin e kupës 💚🖤

Ramadan Zekiqi

Të fundit

Lajme të tjera