Lajm i hidhur: Vdes i riu Arton Zeka, la pas gruan dhe tre fëmijë

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

I riu nga Nekoci i Drenasit, Arton Zeka ka vdekur papritmas dje derisa ishte për pushime jashtë Kosovës.

Kompania Al Trade ku punonte Artoni ka dalë me njoftim për këtë rast të rëndë, përcjell Jepi zë.

Postimi i plotë:

Me pikëllim të thellë, njoftojmë se ka ndërruar jetë kolegu dhe miku ynë Arton Zeka.

Kolegu jonë ndërroi jetë papritmas me 04 gusht 2022. Ai ka qenë pjesë e ekipit të Al Trade Market, që prej hapjes së pikës së Marketit për materiale ndërtimore në Drenas.

Ai ishte fytyra që gjithmonë përshendeste secilin me buzëqeshje dhe do të bënte gjithçka për të përkrahur dhe ndihmuar këdo.

Kontributi dhe përkushtimi i tij në punë në Al Trade Market ishte shembull, dhe si shembull gjithmonë do të mbahet në mend.

Ngushëllimet tona më të thella shkojnë për familjen dhe miqtë.

Arton Zeka la pas gruan dhe tre fëmijë.

Të fundit

E rrezikshme: Shembet “Dudi Kërrshi”, bllokohet rruga

Rruga magjistrale Mitrovicë -Zveçan është bllokuar për qarkullim. Kjo nga ndodhur nga shembja kërshit të Dudës, me ç’rast shumë gurë kanë rënë në rrugën e...

Lajme të tjera