Kosovarja 21 vjeçe punon si striptiste në Amerikë: Nuk ma ndin çka thojnë, unë e boj punën se duhet me hangër bukë

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ka 4 vjet që jeton dhe punon në Los Angeles. Është Albina Islami nga Vitia, e cila pëlqen muzikën dhe thotë se këndon ndonjëherë, por vetëm për vete.


Mirëpo, Albina ka marrë vëmendje të madhe nëpër rrjete sociale për shkak të punës që bën si kërcimtare në klubet e natës, transmeton Gazeta Online Reporteri.net.

“Cka ke bo për këto pare… mundesh me gjetë nëpër komentet e mia në Tiktok cka më kanë thanë njerëzit, ama vet kështu nuk ma ndin. Mu nuk ma ndin cka thojnë, unë shkoj e boj punën sepse duhet me hangër bukë”, ka thënë 21 vjeçarja për emisionin #gjesi në T7.

Sipas saj, mentalitet kosovar ka nxitur komente dhe sharje të shumta në rrjete sociale, sidomos nga burrat.

“Ata vec kanë qejf me thanë ‘e keni prish shqiptarinë’”, shton 21 vjeçarja.

Albina tha se do të vazhdojë kështu jetën e saj sepse, sic u shpreh, duhet jetuar. “Mua më intereson jeta ime. Kaq”, përfundoi ajo.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera