“Jepi zë” ndër mediat më të klikuara në të gjitha trojet shqiptare, në Kosovë pjesë e top portaleve

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

E nisur si media lokale për Rajonin e Mitrovicës, “Jepi zë” ka tejkaluar të gjitha parashikimet.

Ani pse nuk përmban rubrika që mund të tërheqin vëmendje si Show Bizz dhe postime “bëj tagg shokun e familjarët”, “Jepi zë” vetëm me lajme po arrin rekorde të reja duke e bërë gazetë unike.

Sot, gazeta njihet në gjitha trojet shqiptare, ndërsa në raglistën mbarëkombëtare renditet e 17-ta. Mediumi që njihet si i qytetarëve, tani po citohet edhe nga mediat e shteteve të rajonit.

Me afro 70 mijë Follow “Jepi zë” është në garë me portale që kanë mbi qindra mijëra ndjekës.

Ndërsa “Jepi zë” në nivel shetëror vazhdon të jetë në top mediat, e renditur sipas aktivitetit dhe lexueshmërise në Facebook nga të gjitha mediat në Kosovë.

Kjo renditje është nxjerrur nga eksperti i portaleve në Kosovë, Valon Kerolli.

“Jepi zë” do të vazhdojë të jetë adresa kryesore e qytetarëve për të rrëfyer shqetësimet.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera