Hoxha Fatmir Latifaj dërgohet me urgjencë në Turqi, do të operohet në zemër

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Hoxha i njohur nga Shipoli, Fatmir Latifaj, është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

“Jepi zë” mëson se ai u dërgua mbrëmë për trajtim urgjent në Turqi.

Siç mësohet, Latifaj ka komplikim në zemër dhe për këtë do të operohet në një spital turk.

Gazeta ka mësuar se trajtimin në një spital turk e kanë mundësuar shokët dhe miqt.

Duhet theksuar se besimtarët mitrovicas nuk do ta shohin hoxhën në xhami derisa t’i përmirësohet shëndeti.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera