“Emona Center” publikon fletushkën me superzbritjet javore

Zëri qytetar

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Emona Center ka vazhduar me zbritjet javore, duke ofruar artikuj të ndryshëm për konsumatorët e saj.

Me ardhjen e stinës së vjeshtes, dhe rënies së gjetheve kanë rënë edhe çmimet në këtë super market.

Aksion i zbritjeve javore do të zgjas nga data 09.10 deri 13.10.2021

Postimi nga Emona Ceneter:

🍁Bashkë me gjethet, bien edhe çmimet🍁

Shfleto ofertën në Emona Center!🤩

🗓 Oferta vlen nga data 09.10.2021 deri me 13.10.2021

Emona Center– Ne, dallojmë nga të tjerët !

#emonacenter #superoferta #supercmime #nxitoni #zbritje #zbritjejavore #fletushka #shfletooferten #vjeshta

Të fundit

Vendos KQZ, në 23 vendvotime do të rinumërohen votat

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të rinumërohen 23 vendvotime të zgjedhjeve të lokale të 17 tetorit. Tetë nga vendvotimet janë për kryetar komune,...

Lajme të tjera