Emona Center nuk ndalet, hap 24 vende të reja pune

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Marketi i njohur Emona Center, nuk e ka ndërmend të ndalet, dhe tani ka vazhduar ta rris stafin e tij.


Emona Center tani po kërkon edhe 22 punëtorë, duke ndikuar kështu në rritjen e punësimit në rajon.

Ata po kërkojnë 2 menaxherë, 10 arkatarë, 10 sektoristë si dhe 2 depoistë.

Marketi ka treguar edhe për kushtet që duhen plotësuar për të siguruar një vend pune.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera