“Emona Center” nuk ka të ndalur, e hap edhe një market të ri

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

‘Emona Center’ sot do të hapë pikën e saj më të re.


Përmes një njoftimi, është bërë e ditur se pika e re do të hapet në rrugën ‘Bedri Sogojeva’ në komunën e Fushë Kosovës.

Njoftimi i plotë:

Ne po zgjerohemi…

Të premtën më 06 Gusht do të hapet pika më e re në qytetin e Fushë Kosovës – në Rrugën “Bedri Sogojeva”.

Emona Center– Ne, dallojmë nga të tjerët

#emonacenter #seshpejti #FusheKosove#porritemi

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera