“Emona Center” nis lojën e re, shumë lehtë mund të fitoni 20 euro

Zëri qytetar

S’ka ku shkon më keq: Rruga e “Kovaçëve” në Mitrovicë e mbuluar me bërllok

­Problemi i mbeturinave në Mitrovicë vazhdon të jetë një ndër problemet kryesore të qytetit. Shumë rrugë në qendër dhe jo...

Punëtorët e Ujësjellësit “Mitrovica” në hall me pagat e tyre, menaxhmenti i ri po...

Në këtë kohë kur çmimet në vendin tonë po vazhdojnë të rriten, punëtorët e Ujësjellësit "Mitrovica", jo që nuk...

E dhimbshme: Varfëria e madhe në Mitrovicë, bën që fëmiu të shtrihet nga uria...

Një 14-vjeçar ka mbetur pa ndjenja para pak minutash në Mitrovicë. Nga fotografitë e dërguara nga një lexues në "Jepi...

Bankat torturojnë pensionistët: Që prej 4 ditësh mungojnë paratë në bankomate

Me datën 15 të muajit dalin paratë e pensioneve, rrjedhimisht shkaktohet radhe e gjatë tek bankomatet.   Mirëpo, kësaj here jo...

Skandaloze: Pas prerjes, sot po nxirren me rrënjë drunjtë shumëvjeçar për t’u liruar parkingjet

Drunjtë shumëvjeçarë në qendër të Mitrovicës ishin shkurtuar ditë më parë, por vetëm prerja e tyre nuk kishte mjaftuar. Si...

“Emona Center” ka nisur një ofertë të re zbritjeje si dhe lojë me të cilën mund të fitohet shumë lehtë.


Duke qëndruar ulur dhe përmes telefonit, ju mund të fitoni 20 euro.

Njoftimi i plotë i marketit:

Zbritje javore në EMONA CENTER
Fito 2x 20€!
Në kuadër të kësaj fletushke do të përzgjedhen dy fitues të cilët do të fitojnë nga 20€
Blej lirë, ta qet ma mirë!
Njihuni me super ofertën dhe super çmimet, gjithashtu bëhu pjesë e lojës shpërblyese me rregullat e lojës si më poshtë:
► Like faqen Emona Center
► Bëni Tag së paku 3 persona (në formë të rregullt) në këtë postim dhe
► Bëni Share postimin (public)
2 Fitues do të zgjedhen në mënyrë automatike më datën 26.04.2021
Oferta vlen nga data 22.04 deri më 26.04.2021
Emona Center
– Ne, dallojmë nga të tjerët !
#emonacenter #Ramazan2021 #superoferta #supercmime #nxitoni #zbritjejavore #LojaShperblyese #Zbritje #Lojaefletushkes #mitrovica #obiliq #vushtrri #prishtine #kryeqytet #ferizaj #lipjan

Të fundit

Tërheqja e mjeteve nga Trusti sot shqyrtohet në Komisionin për Buxhet

Projektligji për Trustin do të trajtohet sot në Komisionin për Buxhet, Punë dhe Transfere. Projektligji për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për fondet pensionale të...

Lajme të tjera