“Emona Center” befason klientët me një zbritje të madhe, zgjatë deri më 26 maj

Zëri qytetar

Punëtorët e Ujësjellësit “Mitrovica” në hall me pagat e tyre, menaxhmenti i ri po...

Në këtë kohë kur çmimet në vendin tonë po vazhdojnë të rriten, punëtorët e Ujësjellësit "Mitrovica", jo që nuk...

E dhimbshme: Varfëria e madhe në Mitrovicë, bën që fëmiu të shtrihet nga uria...

Një 14-vjeçar ka mbetur pa ndjenja para pak minutash në Mitrovicë. Nga fotografitë e dërguara nga një lexues në "Jepi...

Bankat torturojnë pensionistët: Që prej 4 ditësh mungojnë paratë në bankomate

Me datën 15 të muajit dalin paratë e pensioneve, rrjedhimisht shkaktohet radhe e gjatë tek bankomatet.   Mirëpo, kësaj here jo...

Skandaloze: Pas prerjes, sot po nxirren me rrënjë drunjtë shumëvjeçar për t’u liruar parkingjet

Drunjtë shumëvjeçarë në qendër të Mitrovicës ishin shkurtuar ditë më parë, por vetëm prerja e tyre nuk kishte mjaftuar. Si...

Vazhdon tmerri nëpër markete: Një domate(pa mish) po kushton 0,52 cent

Çmimet në produktet bazë po vazhdojnë të rriten nëpër marketet e Kosovës. Pavarësisht raportimeve, shteti nuk po merr masa kësaj...

Ju tashmë e dini se ku është vendi ku ju mund t’i bëni blerjet tuaja. Ku tjetër përveç në ‘Emona Center’.

Emona ka ardhur me ofertën më të re ku konsumatorët mund të blejnë prokuktet me super çmime.

Dhe këtë mund ta bëjnë nga data 18 deri më 26 maj.

Njoftimi i Emona Center:

Zbritje Javore!

Super çmime në Emona Center

Blej lirë,ta qet ma mirë!

? Oferta vlen nga data 18.05 deri më 26.05.2021

#blejlire #emonacenter #prishtine #oferta #mitrovice #Vushtrri #supercmime #ferizaj #obiliq

Të fundit

Deputetja e VV-së dënohet me 3 vjet burg

Gjykata ka shpallur aktgjykim dënues ndaj dy (2) të akuzuarve, dhe aktgjykim lirues ndaj katër (4) të akuzuarve, për veprën penale keqpërdorim i pozitës...

Lajme të tjera