E rëndë: Në ditën e Bajramit vdesin dy të rinj kosovarë, njëri 20 e tjetri 25 vjet

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Në ditën e Fitër Bajramit ndahen nga jeta dy të rinj të moshës 20 dhe 25-vjeçare.


Në mëngjesin e së enjtes u raportua se i riu 20 vjeçar nga Berivojca e Kamenicës, Yll Islami ndërroi jetë. Ylli ka qenë pa vetëdije në spital që nga dita e diel.

Ndërsa, në orët e pasdites ka ndërruar jetë edhe i riu nga fshati Dobërçan i Gjilanit, Rexhep Arifi, në moshën 25-vjeçare.

Rexhepi ishte diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë për të cilin ishin mbledhur edhe të holla për t’u shëruar por ai nuk arriti ta mposhtë atë.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera