E moshuara gjuan me armë zjarri në një aheng në restorant

Zëri qytetar

Skandaloze: U renovua para rreth 1 muaji, por çahet sërish rruga në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Për mbi një vit, rruga magjistrale në hyrje të Prishtinës nga Mitrovica kishte devijim, pas një rrëshqitje të madhe...

Ankohet punëtori i Trepçës: Sot më shërbyen narezak që i kishte dalë afati para...

Minatorët e Trepçës shërbehen në një kuzhinë të brendshme, për të cilën në përgjithësi janë të kënaqur me cilësi. Mirëpo...

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

Qitjet me armë zjarri në Kosovë, gjatë një dasme apo në ndonjë festë tjetër familjare, nxjerrin në pah se qytetarët, e keqpërdorin mbase lejen për armëmbajtje.

Nëse kjo e moshuar e ka një të tillë ose jo, ende nuk dihet, anise në pamjet që ka siguruar Klan Kosova, ajo shihet të gjuajë me një revole, madje brenda ambientit të mbyllur, gjatë një ahengu familjar.

Për më shumë shihni momentin, kur kjo e moshuar, nxjerr revolen dhe shtien me të, anise brenda restorantit duken edhe të tjerë të ftuar në këtë aheng.

Videon e gjenii më poshtë:

https://youtu.be/97igIXUoMww

Të fundit

Mjekja serbe vritet brutalisht nga i biri, u godit në trup e në kokë

Në faqen zyrtare të Shtëpisë Shëndetësore Bijeljina është publikuar një mesazh tronditës me rastin e vdekjes së një kolegeje. “E dashura jonë doktoreshë Dobrinka do...

Lajme të tjera