Drenicasi “çon” dorë mbi babain e tij, e rrah e bën për spital

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Në Skenderaj me datën 21 maj në stacionin policor është raportuar se babai ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që është sulmuar fizikisht nga djali i tij.

Djali sipas raportit të policisë ka qenë me probleme psikike.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Komunikata e plotë:

LËNDIM I LEHTË TRUPOR
Skenderaj, 21.05.2022 – 17:45. Viktima mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që është sulmuar fizikisht nga djali i tij, mashkull kosovar, me probleme psikike. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të fundit

Lajme të tjera