Deputeti i AAK-së nxehet në dasmën e Haxhi Krasniqit, e nxjerr kuletën për bakshish

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Boksieri shqiptar Haxhi Krasniqi u martua javën e kaluar dhe mes të ftuarve në dasmën e tij ishte edhe shefi i grupit parlamentar të AAK-së në Kuvendin e Kosovës, Besnik Tahiri.

Tahiri duket shumë gazmor në një video të dasmës së ‘Robin’ dhe Marigona Krasniqit, të publikuar nga Prive.

Ai duket se e shijoi aq shumë dasmën, sa në një moment shihet ndërsa e çelë kuletën dhe e nxjerr ‘bakshishin’ e tij.

Përveç Tahirit, në dasmë kishte edhe mysafirë tjerë nga politika, veçanërisht nga dy partitë opozitare, PDK-ja dhe AAK-ja.

Kryetari i PDK-së Memli Krasniqi, deputetja Blerta Deliu e Daut Haradinaj nga AAK ishin disa prej të ftuarve. E pranishme ishte edhe nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku.

VIDEO nga minuta 11:30

Të fundit

Lajme të tjera