Çmimet më të lira për Ramazan i gjeni në “Emona Center”

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

“Emona Center” për muajin e Ramazanit vjen me çmime më të lira.


Gjithashtu mund të fitoni 20 euro duke i ndjekur rregullat e caktuara nga Emona Center.

Në Emona Center me çmimet më të mira i themi Mirësevjen Ramazan

Fito 2x 20€!

Në kuadër të kësaj fletushke do të përzgjedhen dy fitues të cilët do të fitojnë nga 20€

Blej lirë, ta qet ma mirë!

Njihuni me super ofertën dhe super çmimet, gjithashtu bëhu pjesë e lojës shpërblyese me rregullat e lojës si më poshtë:

► Like faqen Emona Center

► Bëni Tag së paku 3 persona (në formë të rregullt) në këtë postim dhe

► Bëni Share postimin (public)

2 Fitues do të zgjedhen në mënyrë automatike më datën 14.04.2021

Oferta vlen nga data 08.04 deri më 14.04.2021

Emona Center– Ne, dallojmë nga të tjerët !

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera