Blero: “S’dmth Amerika me pas mirë gjithmonë ose t’drejt, se at’her ti veq je tu ja bo rrafsh”

Publikuar më:

Ditën e djeshme ShBA ka sanksionuar Kosovën nga ushtrimi Defender.

Për këtë veprim, këngëtari Blero vendosi ta komentoi përmes një postimi në “Instastory”.

“sdmth Amerika me pas mir gjithmon ose t’drejt gjithmon, se at’her ti veq je tu ja bo rrafsh e miku i mir sta bon rrafsh per gjithcka miqt e mir edhe t’sinqert mahen gjithmon. Miqt e rrejshem i ndan interesi, nese 1 mik i jemi ma ka ndertu 1 shpi do t’ijem falenderus ton jeten dhe kom me u mundu me ja kthy njejt, por kjo nuk do te thot qe miku jem ka drejten me bo ligjin n’shpi tem, vec pse ai ma ka ndertu”, shkroi ai.

JU REKOMANDOJMË