Bashkë me gjethet, bien edhe çmimet në Emona Center – tri ditë superzbritje

Zëri qytetar

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Nuk duhet që të paguani çmime të larta që ta mbushni shportat tuaja të ushqimit dhe produktet higjienike.

Nëse doni që të blini sa më shumë produkte që ju duhen për sofrën dhe shtëpinë tuaj, atëherë ju e dini se ku duhet të drejtoheni. Është vetëm një kompani e cila ua mundëson këtë. Është “Emona Center”.

“Emona Center”, tashmë ka publikuar fletushkën me produktet në zbritje. Oferta vlen nga data 23 deri më 26 shtator.

 

 

Të fundit

Lajme të tjera