A po e lë muzikën për shkak të fesë? – flet vetë Mc Kresha

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Javën e kaluar, në rrjete sociale ka qarkulluar një foto e Mc Kreshës me hoxhën Fatmir Latifaj, e cila u bë shkas i thashethemeve për të.


U tha se ai po lë muzikën për fenë. Por ky lajm nuk është i vërtetë, transmeton “Jepi zë”.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Kresha. Ai ka thënë që do ta lë muzikën edhe pak kohë, por jo për fe.

Sipas tij, muzikën do ta lë për t’u lënë hapësirë gjeneratave të reja.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera