Zyrtari i VV-së i drejtohet Haradinajt: Ramush, në Dyz apo në Dubravë?

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Hysamedin Feraj, i është kundërpërgjigjur kreut të Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, që kishte kërkuar ditë më parë nëpërmjet një postimi dorëheqjen e kryeministrit Albin Kurti.

Ai e kishte pyetur Kurtin se “Ku po na çon?”.

“”Ku po na çon?” Albin – pyet Ramushi në shumës. Mbase mirëfilli donte me ditë: në Dyz a në Dubravë?! E ka kap frika. Mirëpo Albini nuk çon askënd në burg. Drejtësia mundet, mbasi të provohet faji. Prandaj, mos u tut Ramush! Sigurisht, nëse e di veten të pafajshëm para drejtësisë”, ka shkruar Feraj në Facebook.

Feraj ishte kandidat për deputet nga radhët e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 14 shkurtit.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera